Poidełka w naszej szkole

Nasza szkoła została wyposażona w dwa poidełka. Dzięki nim uczniowie nie muszą nosić wody do picia w butelkach z domu. Urządzenie wyposażone jest w dwa kraniki, jeden pozwala na picie wody bezpośrednio z poidełka, drugi  kranik służy do wygodnego napełniania własnych butelek czy bidonów. Wokół poidełek zamontowano kolorowe plansze z napisem woda w różnych językach.

Zamontowanie tych  urządzeń w szkole nie tylko spowoduje, że dzieci będą chętniej sięgać po wodę, która jest zdecydowanie zdrowsza niż kolorowe napoje gazowane, ale także przyczyni się do kształtowania świadomych postaw proekologicznych. Poidełka cieszą się w szkole ogromną popularnością, a uczniowie chętnie z nich korzystają.

Dziękujemy za sfinansowanie zakupu poidełek Panu Rafałowi Kuśpikowi, Radzie Rodziców oraz prywatnym sponsorom.